Golden Knights a Stars zahajují souboj na vrcholné úrovni; kdo se rozhodne?

Comments · 1 Views

Golden Knights a Stars zahajují souboj na vrcholné úrovni; kdo se rozhodne?

Divizní finále play-off Stanley Cupu se odehraje ve čtvrtek a čtyři týmy se utkají ve dvou sériích hraných na tři vítězství. Zápasy jsou vyrovnané a brutální, takže který z těchto dvou týmů vyhraje ve velkém!

V prvních kolech porazili Vegas Golden Knights v prvním kole Winnipeg Jets 4:1 a ve druhém kole dosáhli rovněž skvělého výsledku, když si snadno poradili 4:2 s Edmontonem Oilers, který je teprve třetím týmem v historii NHL, jenž postoupil do prvního kola finále Stanley Cupu alespoň čtyřikrát během prvních šesti sezón. Stejně tak není radno podceňovat tým Dallas Stars, který v prvním kole vyhrál 4:2 nad Minnesota Wild a ve druhém kole těsně 4:3 nad Seattle Sea Monsters.

Oba týmy, které se dobře znají, nasadily nejsilnější hráče svých týmů, v Golden Knights dresy se představil Jack Eichel. 26letý centr vede Golden Knights se 14 body a tým s ním hraje s lehkostí. A v dresu Stars se blýskl 38letý Joe Pavelski, který je duší Stars a jedním z jejich nejvlivnějších střelců.

Dva z nejlepších týmů jsou opět v boji o první místo, tak na koho to nakonec dojde! Pro ty, kteří chtějí mít stejný hokejový dres levné jako oni, přejděte na naše webové stránky a přizpůsobte si ho!

Comments